"Miluji fanoušky a oni jsou důvodem mé profesionální existence. Když venku dělám nějakou show
a vidím fanoušky zpívat a tancovat, to miluji nejvíc. Je to ten nejúžasnější pocit na světě."

History World Tour 1996 - 1997 a důležité momenty Michaelova života

2. května 2011 v 19:24 |  Zajimavosti - MJ
Turné History bylo rozděleno na dvě části.

7.září 1996 - Michael vystupuje se svým turné v Praze.Show, kterou představí 130 tisícům návštěvníků, poskytla podívanou na té nejvyšší technické úrovni.Během celého pobytu v české metropoli ho hlída policejní eskorta. O Michaela se starají královsky. Serbe Grimaux, který zařizoval jeho pražské vystoupení, prohlásil, že Michael plánoval, že přijede o několik dní dříve a prohlédne si památky města jako normální turista spolu s tisíci dalšími návštěvníky. "Měl opravdu zájem o to, aby se mohl setkat s lidmi a nechtěl zde být inkognito,"říká Grimaux reportérům.

Michael Jackson v Praze - Inter Continental - Prezidentské apartmá


Michael Jackson - zahajující koncert History World Tour - Praha


Scream - Praha


A samozřejmě nemohou chybět fotečky!

15.listopadu 1996 - Hotelový mluvčí Brian Walsh oznámí mediím, že se Jackson (38) oženil s Debbie Roweovou (37) před hrstkou svých přátel v hotelu Sheraton-on-the-Park. Stalo se tak jen několik hodin poté, co zahájil australskou část turné History. Walsh uvedl, že se Jackson oženil s Roweovou v civilním obřadu ve svém prezidentském apartmá. Obřadu se zůčastnilo jenom pár přátel a lidí okolo turné. Debbie znala Michaela po dlouhou dobu a byla také součástí jeho doprovodu. Mají mnoho spolešných přátel. V písemném prohlašení distribuovaném na internetu Michael říká:"Prosím, respektujte naše soukromí a nechte nás v klidu si užít tuto báječnou dobu." Svatba se konala jen deset dní poté, co Jackson oznámil, že Roweová se začátkem příštího roku stane matkou jeho dítěte.Jackson popřel, že by Roweová počala umělím oplodněníma že by jí zaplatil 500 tisíc dolarů za to, že bude nosit jeho dítě. Roweová se jako zdravotní sestra starala o Michaela, když si léčil svoji vzácnou kožní chorobu.
Michael stále pokračuje ve svém turné...
Poslední koncert se koná 4.ledna 1997 v Honolulu na Havaji
Během první části History Tour odehrál Michael neuvěřitelných 42 vystoupení.

Teď si Michael dává bezmála pěti měsíční pauzu od koncertování.
Během níž se staly velmi zajimavé události jeho života.

13.února 1997 - Michaelova žena Debbie Roweová porodila v nemocnici Cedars-Sinai Medical Center v Los Angales zdravého chlapce jménem Prince Michael. Michael byl u porodu.

14.února - Po narození syna vydává Michael Jackson prohlášení:
"Slova nemohou popsat mé pocity. Dostalo se mi požehnání a budu neúnavně pracovat na tom, abych byl tím nejlepším možným otcem. Vážím si, že moji fanoušci mají z té události také radost, a doufám, že budou všichni respektovat soukromí, které s Debbie chceme a potřebujeme pro našeho syna.Vyrůstal jsem v akváriu a nedopustím, aby se totéž stalo mému synovi.
Prosím, respektujte naše přání a nechte mému synovi soukromí."

8.květen - Krátký film Ghots je promítán na 50. filmovém festivalu v Cannes.Michael se účastní vysílání, které je neplánováno na půlnoc v hlavním sále. Promítání se účastní mnoho celebrit a stovky fanoušků.

Gots s českým dabingem - Má čtyři části
1.

2.

3.

4.


31.květen - Michael startuje druhou část světového turné History vyprodaným představením v Brémách v Německu.
29.srpen - Michael oslavuje 39. narozeniny koncertem na stadionu Parken Stadium v Kodani v Dánsku. Na jevišti dostane překrásný dort. 52 tisíc fanoušků, všichni zpěváci a tanečníci zpívají:"Šťastné narozeniny." Krátce poté nad stadionem zazaří ohromný ohňostroj, na kterém je možné přečíst nápis "King of Pop". "Já tomu nemohu uvěřit,"říká. "To je neuvěřitelné ...To je absolutní překvapení!"


1.září - Michael Jackson ruší svůj koncert Ostendu v Belgii.Důvodem je smrt jeho přítelkyně Diany, princezny z Walesu. Ve svém prohlášení říká "Náhlá ztráty Diany je jednou z největších tragédií tohoto milénia. Byla přítelem celému světu. Jako jeden z těch, který je po většinu svého života pod tlakem médií, mám právo říct,že jsem znechucen, jak může veřejnost akceptovat všechny senzacechtivé reportéry podporované nechutným vystupováním bulváru. To je v civilizovaném světě neospravedlnitelné. Jestli svět bude dál akceptovat tyto praktiky, podobných tragédií bude přibývat."3.září - Michael věnuje přeložený koncert v Ostendu
princezně Dianě. Během písně "Smile" se na obrazovkách
jeviště objeví obraz princezny s čelenkou.
15,říjen - Michael naposledy vystupuje v rámci turné History.
Koncert se koná v Jihoafrické republice na ragbyovém stadionu
King's Park v Durbanu.


V druhé části History World Tour Michael odehrál 40 koncertů.

25. listopad - Chuck Henry z KNBC televizního kanálu zpovídá na ranči Neverland Debbie Roweovou-Jacksonovou. Rozhovoru je přítomen také Michael se synem, ale aktivně se do něj nezapojuje.
Debbie oznámí,že s Michaelem čekají další dítě, děvče a že se bude jmenovat Paris Michael Katherine. "Chtěla jsem, aby se jmenovala po Michaelovi, to on ale nechtěl.Tak jsme se dohodli na jménu Paris, protože to je místo, kde jsme ji počali. Druhé jméno Michael je proto, že opravdu chci, aby se jmenovala po Michaelovi. A Katherine po jeho matce." 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 amonikam amonikam | E-mail | Web | 2. května 2011 v 20:41 | Reagovat

fotečky, fotečky:-) Zlaťáčky, já miluju, a kdo nee? když je v nich tak Michael sexy, a moc ráda vzpomínám na to, když tu Majký byl, jsem sice tu příležitost neměla ho vidět bylo mi tehdy deset, ale pamatuji si jak jsem netrpělivě sledovala televizi :-))

2 Petra Petra | 3. května 2011 v 10:11 | Reagovat

Tak jsem se na hodně dlouho zasekla u fotek! A ještě se k nim vrátím :-) Máš ty fotky a videa a ten článek moc pěkný a zajímavý.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama